Dotazy a odpovědi

Přidat dotaz


6) Vyplněná data: Datum: 03.03.2019 19:35 Jméno / přezdívka: Petr V

Zpráva: Dobrý den, nemám dotaz. Jen bych Vám chtěl vyjádřit podporu v tom co děláte. Protože senzacechtivost našich médií je až zarážející. Nezáleží jim na skutečnostech, ale pouze na sledovanosti. Jdou přes mrtvoly a hon na novodobé čarodějnice "majitele ZP" si zvyšují reiting. Vydržte v tom co děláte a přeji brzké zotavení postřelenému otci.


Odpověď: Děkujeme a máme pocit, že paní Sobotková nemá ani zdání, že použití střelné zbraně zanechává balistické stopy. V reportáži se tedy ona i trenér plavání patřičně ztrapnili. U školy ke střelbě nedošlo a ani jim neodpovídají počty výstřelů. Vypadá to, že novinařinu dělají lidé, kteří mají obě ručičky i mozkové hemisféry jaksi nepoužitelné k čemukoliv smysluplnému. Děkujeme.


5) Vyplněná data: Datum: 31.01.2019 10:36 Jméno / přezdívka: Jenda

  • Zpráva: Dobry den, chtel jsem se zeptat na dve veci:
  • 1. Jak je na tom postreleny otec?
  • 2. Proc to delate? Bohuzel v nasi zemy neni tradicny ani standardni aby nekdo narovnaval zkreslene informace vysilane v TV.
  • 3. Tak i treti otazka: planujete medializovat vasi stranku? To co bylo vysilano na TV Prima bylo tendenci a urcite uskodilo obeti ( tata toho kluka ). Medializace toho co se skutecnr stalo by ocistila jeho a zaroven by poukazala na to, ze ne kazdy clovek s ZP je psychopat. A ne kazdy je hulvat.

Odpověď: (1) Dobrý den, "postřelený otec" se zotavuje a vrací se do běžného života, i když rok je dle doktorů minimum pro léčbu zranění tohoto typu. Ještě uvidíme, zda budou nějaké závažné trvalé následky, tedy kromě zjizvení postižených orgánů a hrudníku; plus poškozené nervy. (1) Je smutné, jak média kvůli honbě za senzací lžou a vymýšlí si. Medializace pravdy a žaloby na všechny zúčastněné teprve přijdou na řadu, nyní nás čeká mravenčí práce s důkazy u soudu, kde jak doufáme pravda vyjde plně najevo. Mimochodem policie odvedla výbornou práci a téměř ihned po incidentu přesně zdokumentovala, jak se událost stala a kdo v čem lže. Bohužel soudy, na nichž záleží konečné rozhodnutí, potřebují čas. Děkujeme za podporu a vše nové podstatné zde budeme publikovat.


4) Proč na polopravdu (prefabrikát) sestavenou příznivci "trenéra plavání" a zveřejněnou pomocí televizní stanice Prima nereagujete na některé konkurenční stanici, která by tuto příležitost jistě uvítala. Takzvané prefabrikáty (polopravdy) ovlivňující veřejné mínění dnes media bohatě využívají. Veřejnost poloviční "pravdu" příjme za svatou a o skutečnou pravdu se buď už nezajímá, nebo ji původní medium veřejností z různých důvodů neposkytne. Držím Vám palce!

Odpověď: Děkujeme za podporu a tip.


3) Je normální nosit do školy zbraň?

Odpověď: Nošení zbraně člověkem s příslušným zbrojním průkazem nesouvisí s tím, kam tento člověk jde. Navíc otec do školy v daný den nešel, ani se nedožadoval vstupu.


2) Proč trenér otce napadl? Jen tak bezdůvodně?

Odpověď: Trenér tvrdí, že po něm otec vystřelil. Skutková podstata takového popisovaného činu se nestala. Ptejte se trenéra. Ale on bude stále dokola lhát.


1) Měl otec spory s trenérem už dříve?

Odpověď: Nikdy předtím se nesetkali, otec uviděl trenéra poprvé až při trenérově útoku.


Související odkazy:

Svědkyně střelby před školou v Brně: Byla to poprava! Nad krvácejícím tátou plakal syn

Petice za provedení zásadních změn ve fungování ZŠ nám. Svornosti Brno